O NÁS

Jsme architektonicko projekční kancelář se specializací na pozemní stavby. V této oblasti nabízíme našim klientům komplexní služby. Mezi naše hlavní činnosti patří zejména zpracování architektonických, interiérových, dispozičních a územních studií, zpracování projektové dokumentace pro umístění, povolení a provádění stavby. 

Naší další specializací jsou světelně technické posudky: studie denního, umělého a sdruženého osvětlení, proslunění, zastínění. Studie zpracováváme externě pro kolegy projektanty, projekční kanceláře a firmy zabývající se inženýrskou činností.


VEDENÍ ATELIÉRU

Ing. arch. David BARTOŠ

hlavní architekt, vedoucí projekce, specialista v oblasti světelné techniky

autorizovaný inženýr pro pozemní stavby ČKAIT 0013694

M: +420 725 266 829

E: bartos@dbarchitekti.cz

Ing. arch., Bc. Martina BARTOŠOVÁ

hlavní architekt, vedoucí interiérové tvorby, specialista v oblasti světelné techniky

autorizovaný architekt ČKA 05145

M: +420 724 319 304

E: bartosova@dbarchitekti.cz

SPOLUPRÁCE SE SPECIALISTY 

Zastáváme názor, že každý by měl dělat to čemu rozumí. Proto u všech našich projektů spolupracujeme se specialisty. Tímto naše služby dosahují té nejvyšší možné odborné úrovně. Dokážeme tak klientům nabídnout vše v oblasti projektování pozemních staveb, architektury, designu a územního plánování na klíč. Veškerou koordinaci zajišťujeme za vás. 

Náš tým tvoří specialisti a projektanti v oboru

architektury, urbanismu a územního plánování, interiéru a designu, statiky a dynamiky staveb, požární bezpečnosti staveb, stavební fyziky (světelné a tepelné techniky), zdravotechniky, vytápění a chlazení, vzduchotechniky, silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky, technologie staveb,  dopravních staveb, vodohospodářských staveb, geodezie, geologie, hydrogeologie a radonu,  inženýrské činnosti.